facebook  instagram

Програм 2016

19.
јун
Земља Грува

Земља Грува

Недеља, 19.06.
Капетан Мишино здање, 21 час

20.
јун
Лос Мамбо Џамбо

Лос Мамбо Џамбо

Недеља, 20. јун
Дом омладине, Сала Американа, 21 час

22.
јун
АКУДУНС „Соња Маринковић“

АКУДУНС „Соња Маринковић“

Среда, 22. јун
Двориште Капетан Мишиног здања у 21.00

23.
јун
Дечја представа „Себични принц“

Дечја представа „Себични принц“

Четвртак, 23. јун
Позориштанце „Пуж“, 12 часова

23.
јун
Карло Голдони: „Слуга двају господара“

Карло Голдони: „Слуга двају господара“

Четвртак, 23. јун
Атеље 212 од 20 часова

24.
јун
Хуманитарна ревија Роксанде Илинчић

Хуманитарна ревија Роксанде Илинчић

Петак 24. јун
Бели двор, 20.30 часова

25.
јун
Представа „Одлазни терминал“

Представа „Одлазни терминал“

Субота 25. јун
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час

25.
јун
„Плес летње ноћи“ - кoцерт ансамбла Ренесанс

„Плес летње ноћи“ - кoцерт ансамбла Ренесанс

Недеља 26. јун
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час

29.
јун
Солисти и оркестар Опере Народног позоришта у Београду

Солисти и оркестар Опере Народног позоришта у Београду

Среда, 29. јун
Двориште Капетан Мишиног здања у 21.00

30.
јун
Концерт дечијег хора „Колибри“

Концерт дечијег хора „Колибри“

Четвртак 30. јун
Двориште Капетан Мишиног здања, 20 часова

01.
јул
Концерт Ибрице Јусића

Концерт Ибрице Јусића

Петак 1. јул
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час

02.
јул
„Шлагери са шлагом“ - концерт секстета Ање Ђорђевић

„Шлагери са шлагом“ - концерт секстета Ање Ђорђевић

Субота, 2. јул
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час

04.
јул
Смиљкa Исаковић, чембало

Смиљкa Исаковић, чембало

Понедељак, 4.јул
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час

05.
јул
Биљанa Крстић и ансамбл „Бистрик“

Биљанa Крстић и ансамбл „Бистрик“

Уторак 5. јул
Центар за културу Сопот „Традиција је наша историја“ -

06.
јул
Јеленa Томашевић и Новосадскi Биг бенд

Јеленa Томашевић и Новосадскi Биг бенд

Среда 6. јул
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час

07.
јул
Матијa Дедић и Зоран Предин

Матијa Дедић и Зоран Предин

Четвртак, 7. јул
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час

08.
јул
„Из оперске ризнице“ - концертни програм оперског студија ФМУ

„Из оперске ризнице“ - концертни програм оперског студија ФМУ

Петак, 8. јул
Свечана сала Скупштине града у 20.00

10.
јул
„Карневал писаца великана“

„Карневал писаца великана“

Недеља 10. јул
Кнез Михаилова улица, 20.00

11.
јул
Концерт ЛП дуа

Концерт ЛП дуа

Понедељак, 11. јул
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час

12.
јул
Поетски кабаре Иво Андрић

Поетски кабаре Иво Андрић

Уторак, 12. јул
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час

14.
јул
Концерт групе „Ођила“

Концерт групе „Ођила“

Четвртак, 14. јул
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час,

15.
јул
Академски симфонијски оркестар из Амстердама

Академски симфонијски оркестар из Амстердама

Петак, 15. јул
Велика сала Коларчеве задужбине, 20 часова

17.
јул
„Црвенкапа“

„Црвенкапа“

Недеља, 17. јул
Дечји културни центар, 21 час

19.
јул
„Belgrade Jazz Junction“

„Belgrade Jazz Junction“

Уторак, 19. јул
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час -

20.
јул
Биљанa Крстић и ансамбл „Бистрик“

Биљанa Крстић и ансамбл „Бистрик“

Среда, 20. јул
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час

22.
јул
Урош Дојчиновић и МО „Станислав Бинички“

Урош Дојчиновић и МО „Станислав Бинички“

Петак, 22. јул
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час,

25.
јул
„Љубав – разлог постојања“ - оперске арије и дуети

„Љубав – разлог постојања“ - оперске арије и дуети

Понедељак, 25. јул
Двориште Капетан Мишиног здања у 21.00

27.
јул
ЖИВОТ ЈЕ ЛОТО, монодрама

ЖИВОТ ЈЕ ЛОТО, монодрама

Среда, 27. јул
Двориште Капетан Мишиног здања у 21.00

28.
јул
Aнсамбл „Mореска нова“

Aнсамбл „Mореска нова“

Четвртак 28. јул
Двориште Капетан Мишиног здања, 21 час

30.
јул
Aнсамбл „Берјоска“

Aнсамбл „Берјоска“

Субота, 30. јул
Сава Центар, 20.30 часова

Белеф 2016.

Оснивач и покровитељ Београдског летњег фестивала:
Скупштина града Београда

 Одбор Београдског летњег фестивала БЕЛЕФ 2016
Председница:
Марија Марић Марковић
Чланови Одбора:
Ивана Тришић, Гордана Предић, Александар Ђаја, Дана Гак

 Извршна продукција:
Центар београдских фестивала – ЦЕБЕФ

 В.д. директора:
Милан Лазовић

 Помоћник директора:
Наташа Илић

 Секретар установе:
Ана Бутрић

 Координатор програма и сценариста свечаног отварања:
Војислав Милин

 Продуцент фестивала:
Тијана Церовић

 Технички продуцент:
Саша Ненадовић

 Музички продуцент:
Жељка Лакићевић

 Главни организатор:
Ивана Панић

 Служба протокола:
Јелена Лунић, Мирјана Панић

 Прес служба:
Јелена Лакићевић, Вук Пајковић

 Визуелно решење и дизајн:
Симона Дашић-Раца

 Веб дизајн и спот фестивала:
Дејан Бојовић

 Рекламни спотови:
Немања Тасић

 Фотографи:
Милутин Рајковић, Тијана Рајковић

 Организатор:
Петар Алемпијевић

 Сараднице:
Маријана Станковић, Катарина Радовановић

 Правна служба:
Небојша Игњатовић

 Служба рачуноводства:
 Нела Кузмановић, Марина Василић, Данијела Ранђеловић, Слађана Шошкић

 Уреднице каталога:
Јелена Јанковић-Бегуш, Милица Кадић

 Сараднице на каталогу:
 Милица Љубичић, Ивана Шоботовић

cebef logo cir

ЦЕБЕФ припрема и реализује филмске, музичке и мултимедијалне амбијенталне фестивале са вишедеценијском традицијом

Оснивач

grb-bg-cir

Контакт


Адреса : Илије Гарашанина 24
11000 Београд
Србија
Телефон: +381 11 3236530
Email : info@cebef.rs

Програм - pdf

program pdf

© 2015 CEBEF. All Rights Reserved. Designed By BojovicDejan